Bambu Güneş Gözlüğü
16 Ağustos 2013  //  Yazar:   //  Aksesuar  //  Yorum Yok

Hemen her yazımızda bambunun hayatımıza nasıl entegre olduğuyla alakalı bilgiler veriyor ve bunları vurgulamaktan adeta zevk alıyoruz!

Günlük hayatta kullandığımız birçok aksesuar var. Saatler, küpe, kolye, gözlük ve daha bir sürü şey. Bu aksesuarlar da yavaş yavaş farklı tasarım çizgileriyle karşımıza çıkabiliyor.

Bambu güneş gözlüğü de bunlardan sadece birisi.

Bambu güneş gözlüğü ile fark yaratın!

Bambu güneş gözlükleri bambunun hafifliği, sağlamlığı ve şıklığı sayesinde fark yaratıyor. Klasik güneş gözlükleri ile kıyasladığınızda siz de bu farklı konseptten hoşlanacaksınız. Farklı renkte ve kalitede camlarla desteklenen bambu güneş gözlüğü her türlü ortama ayak uydurabilecek tasarıma ve şıklığa sahip. İster resmi giyinmeniz gereken yerlerde, isterseniz de spor tercihinizde bambu güneş gözlüğü size rahatlıkla eşlik edebilir.

Bambu diğer gözlük çerçevelerine göre kırılmaya karşı daha dayanıklıdır. Bu dayanıklılık sayesinde de rahat bir kullanım sunmaktadır.

Sadece bambu güneş gözlüğü olarak değil, normal gözlüklerinizin çerçevesi olarak da rahatlıkla kullanılabilir.

Hayatımızın her alanına hızla giren bambu uzun yıllar yerini koruyacak, eminiz! :)

Bambu güneş gözlüğü farklı modelleri, farklı cam ve çerçeve çeşitleri ile çok yakında Bambu Dükkanı‘nda yer alacak.

Yazar Hakkında :

Bambu Dükkanı size bambu ve Bambu Dükkanı ile ilgili haberleri, yeni ürünleri, kampanyaları ve indirimleri duyurmak için bu blogu açtı.

Bu Yazılar Da İlginizi Çekebilir

Yazı Hakkında Fikrinizi Söyleyin