Bebeğiniz İçin Bambu Oyuncaklar
18 Ağustos 2013  //  Yazar:   //  Aksesuar  //  Yorum Yok

Bebeğiniz bu hayattaki en değerli varlığınız. Onun sağlığına iyi gelen her şey size de iyi gelir. Onun mutlu olması sizi de mutlu eder. Bebekler öyle güzel varlıklardır ki, hayatınızdaki her şey onlara endekslidir.

Bu güzel varlıklar yaradılışları gereği her şeyi istemeye programlanmıştır. Her oyuncağa ve gördüğü her şeye dokunmak ve tanımak ister. Çünkü doğanın kanunudur bu.

Bebekler için piyasada üretilen birçok zararlı oyuncak var. Bunların en başında da plastik oyuncaklar geliyor. Bu oyuncaklar birçok mikrobu üzerinde barındırıyor ve çocuklarınız onunla her oynadığında birçok bakteri ile yüz göz oluyor. Bu da birçok hastalığa davetiye çıkarıyor.

bambu-oyuncak

Çocuklarınıza o oyuncakları ağızlarına aldıkları için ya da çok oynadıkları için kızamazsınız. Dedim ya, doğası gereği çocuk zaten buna programlanmış. Siz ancak çocuğunuzun temas ettiği şeylerin kalitesini arttırabilirsiniz. Bunun için de özellikle oyuncak alanında bambuyu kullanabilirsiniz. Bambu birçok alanda olduğu gibi oyuncak alanında da insanların şu zamanda kullanabileceği en sağlıklı ham madde.

bambu-oyuncak-2

Yakın zamanda Türkiye’ye de gelecek olan bambu oyuncaklar, çocuğunuzun hem seveceği hem de sağlıkla oynayacağı türden. Çocuklarınız bambu oyuncaklarla ne kadar yüz göz olurlarsa olsunlar, bambunun anti-bakteriyel yapısı sayesinde içiniz son derece rahat olacak.

Yazar Hakkında :

Bambu Dükkanı size bambu ve Bambu Dükkanı ile ilgili haberleri, yeni ürünleri, kampanyaları ve indirimleri duyurmak için bu blogu açtı.

Bu Yazılar Da İlginizi Çekebilir

Yazı Hakkında Fikrinizi Söyleyin