Her Bambu Denilen Ürüne İnanmalı Mı?
18 Ağustos 2013  //  Yazar:   //  Bambu, Haberler  //  1 Yorum

Bambu son zamanlarda ev kadınları tarafından fazlasıyla talep gören ve sağlıklı olduğu için de çok fazla tercih edilen bir ürün. Gerek internet sitelerini gerekse de mağazaları gezdiğiniz zaman, birçok bambudan ürüne rastlayabilirsiniz. Peki bu ürünlerin ne kadarı gerçekten bambu? 

bambu-cerezlik

Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki, gerçek bambu ve gerçek sağlık, %100 bambularda. Yani, sadece kapağı ya da sadece kulpu bambudan olan bir mutfak ürününe siz %100 sağlıklı diyemezsiniz. Diyen olursa da inanmamalısınız. Bambunun sağlıklı olmasının sebebi anti-bakteriyel olmasıdır. Dolayısıyla %100 bambu olmayan bir ürüne anti-bakteriyel demeniz doğru değildir. 

Satıcı her kim olursa olsun, illa ki ürününü satmak ve para kazanmak ister. Bu yüzden de kimi satıcılar türlü kelime oyunlarına başvurabilir. Siz siz olun, bambu diye size satılan ürünlere dikkat edin ve %100 bambu olmasına özen gösterin.

Yazar Hakkında :

Bambu Dükkanı size bambu ve Bambu Dükkanı ile ilgili haberleri, yeni ürünleri, kampanyaları ve indirimleri duyurmak için bu blogu açtı.

Bu Yazılar Da İlginizi Çekebilir
1 Yorum to “Her Bambu Denilen Ürüne İnanmalı Mı?”

Yazı Hakkında Fikrinizi Söyleyin